Apie mus

SIRENA rankinės …

… dizainas, apjungtas su funkcionalumu

… natūralumas su patikimumu

… šiluma su meile

… išskirtinumas su unikalumu

… visuma su harmonija

 

Sirenos senovės graikų mitologinės būtybės – pusiau moterys, pusiau paukščiai.

Pasak Homero „Odisėjos“, savo dainomis viliodavusios jūrininkus į pakrantės uolas, kur jų laivai suduždavę. Odisėjas, norėdamas išgelbėti bendrakeleivius, užlipdęs jų ausis vašku, o save liepęs pririšti prie laivo stiebo. Iš mitų apie sirenas kilo bendrinė sąvoka SIRENA, reiškianti gražų balsą turinčią gražuolę.

 

Ačiū visoms moterims, kurios patikėjo ir toliau tiki SIRENA.

Tik jūsų dėka mes ir toliau esame su Jumis!

 

APIE MUS

SIRENA- tai pirmasis lietuviškų rankinių mados prekės ženklas, gyvuojantis jau virš 20 metų ir vertinamas ne tik Lietuvos bet ir pasaulio moterų.

SIRENA – tai ledlaužis ir novatorius lietuviškų rankinių pasaulyje, užsitarnavęs kokybiškumo, ilgaamžiškumo ir mados diktatoriaus laurus.

Rankines gamina profesionalūs Lietuvos odos meistrai, apjungdami naujausias technologijas su geriausiomis dailiojo odos amato tradicijomis bei patirtimi.  Norėdami sukurti aukščiausius kokybės standartus atitinkančias rankines gamyboje naudojame inžinierines, technologines ir dizaino žinios. Visa tai apjungus pagaminamas ilgaamžiškos,  tvirtos, ilgai tarnaujančios rankinės.

Rankinių gamybai naudojama stambių raguočių (karvių, jaučių) itališka ir lietuviška oda. Stambių raguočių oda tarnauja ilgą laiką, todėl rankinės per visą savo gyvavimo laikotarpį gražėja ir bręsta, išryškindamos savo unikalumą.

Visoms rankinėms suteikiama garantinė priežiūra (užtrauktukams ir vidaus pamušalui).  

Mūsų gamyba yra draugiška aplinkai, nes

  • Gamyboje naudojama natūrali oda yra organiška medžiaga, tarnaujanti ilgą laiką.
  • Ilgai tarnavusią odinę rankinę visuomet galima atnaujinti, išvengiant poreikio pirkti naują.
  • Gamyboje sunaudojama visa oda, iki pačių mažiausių detalių. Iš smulkesnių odos detalių gaminami mažesni gaminiai (knygutės, raktinės, kutai, aksesusuarai), beveik niekas neišmetama.