Kolekcijos

Mados namų „Sirena“ nauja rankinių kolekcija skirta ištikimoms klientėms, kurios jau daug metų keliauja drauge su lietuviškojo prekės ženklo kūriniu.

„Sirenos” įkūrėja Irena Serapinienė sakė, kad svarbiausias akcentas – artėjantis 18-asis gimtadienis. Būtent prieš tiek metų, artėjant Kalėdoms, buvo atidaryta pirma parduotuvė Kaune.

„Prieš gimtadienį ir tuo labiau artėjant Kalėdoms susimąstai apie tai, kas buvo, pasvajoji apie tai, kas bus. Ko gero, maloniausia – tai nuostabūs susitikimai, kartais tokie asmeniški, ir šilti pokalbiai bei iš jų išaugusi bičiulystė”, – sakė Irena Serapinienė. – Tinkamai parinkta rankinė gali puikiai išryškinti moters įvaizdžio žavesį, pabrėžti grakščias rankas ar kojas. Jei reikia – paslėpti formas, kurias ji norėtų matyti liaunesnes (juokiasi). Rankinė iš tiesų yra ne tik gera draugė, bet ir grožio, žavesio ginklas, skydas. Jei kažkur skubate, užtenka gražiai sutvarkytų plaukų ir rankinės – tada ne taip svarbu, kokį rūbą vilkite. Štai mergina paima delninę ir matai, kokia grakšti jos ranka. Daug reiškia ir spalva, ji labai išryškina akis, jei su jomis dera. O tai yra reikšmingas akcentas”.

Kaip ir visada, kolekcijos pagrindas yra išryškinti natūralios odos taurų grožį. Juk natūralus daiktas turi ypatingo žavesio ir šilumos. „Ne viena klientė yra pasakiusi, kad malonu liesti odą ir mūsų rankinės tiesiog negali paleisti iš rankų. Per tiek metų bendraudama su klientėmis įsitikinu, kad mažiau yra daugiau, todėl kuriant pastaruosius modelius norėjosi išgrynintų lakoniškų formų ir patogumo. Ilgametė profesinė patirtis palengvina tą užduotį. Čia galbūt pravertė ir bendras visų anksčiau kurtų kolekcijų įdirbis. Įsitikinome, kad laikas išryškina kas tikra. Moterys sako, kad mūsų rankinės nesunešiojamos”.