Nauja „Sirena“ rankinių kolekcija 2019

Nauja „Sirena“ rankinių kolekcija 2019

 „Sirena“ mados namų dizainerė Inga Serapinaitė-Aksamitauskienė pristato naują rankinių kolekciją  – ji skirta tiek poilsiaujančioms kurorte, tiek skubančioms miestietėms. „Sirena“ – tai kruopštus rankų darbas, natūralios odos ir  aukščiausia kokybė. Tai išsaugotos odos amato tradicijos ir išskirtiniai gaminiai.

Vasaros metu norime kuo daugiau nuveikti – suspėti į suplanuotus susitikimus, rasti laiko kelionėms, pasimėgauti saulėtais orais. O kiekviena proga ar kelionėje norisi jaustis patogiai ir stilingai.  „Sirena“ rankinės gali padėti susikurti madingą vasaros stilių ir pabrėžti kiekvienos moters išskirtinumą. Kartais užtenka tik ryškaus aksesuaro, kad  įvaizdis atrodytų naujai.

„Kurdama naujus modelius siekiau sukurti rankines, kurios būtų patogios ir funkcionalios užsiimant skirtinga veikla –  tiek  poilsiaujant  kurorte, tiek skubant tarp darbų ir susitikimų. Kolekcijoje – skirtingo stiliaus rankinės: laisvesnio stiliaus modeliai skirti  laisvalaikiui ir atostogoms, kiti modeliai –  griežtesnių linijų, didesnių formų, skirti stilingai skubančiai miestietei, kuriai reikia funkcionalios rankinės su daug skyrelių ir, žinoma, derančios prie dalykinės aprangos. Sukūriau ir mažų rankinių, kad būtų galima pasipuošti šventėms, nulėkti į susitikimą su draugais“, – apie savo darbą pasakojo Inga.  

Dalis naujos kolekcijos rankinių yra ryškių spalvų – tai raudona, geltona, kitos pagamintos derinant kelias spalvas – raudona su balta, tamsiai mėlyna –  su balta ir raudona. Dalis rankinių yra pastelinių spalvų – šviesiai pilkų, rožinių, dramblio kaulo atspalvių.

Moteris turėtų sudominti išskirtinės formos rankinės-dėžutės,  pagamintos iš tvirtos faktūriškos odos. Didesnis modelis – dėžutė – gali būti nešiojama dieną, o mažesnis variantas puikiai tiks vakarui ar pasipuošti šventei.

Naujoje kolekcijoje taip pat yra ryškios raudonos spalvos rankinė ant diržo – tai labai patogus modelis keliaujant, kai norisi, kad svarbiausi daiktai būtų šalia, bet nesinori nešiotis didesnės rankinės.