„Sirena“ šventinė kolekcija

„Sirena“ šventinė kolekcija

Ryškios ir pastelinės, spalvingos ir ramių tonų – naujos ir išskirtinės „Sirena“ rankinės puikiai tinkančios šventiniam vakarui ar kiekvienai dienai.  Ilgametė patirtis ir įsiklausymas į klienčių poreikius,  leidžia kurti ilgamžius ir itin aukštos kokybės gaminius. Jau 24 metai „Sirena” rankinės ištikimai keliauja kartu su moterimis!

Dabar įžengiame į 25  „Sirena” istorijos metus!

Renginiai, linksmi vakarėliai ir malonūs susitikimai su draugais! „Sirena” paruošė nedidelių dailių rankinių modelių, kad palengvintų jūsų pasiruošimą įvairiems renginiams ir šventėms.  Tai odos su įvairiais raštais, kurios išsiskiria savo faktūra bei spalvų deriniais. Rankinė pagaminta iš išskirtinės odos padeda lengvai ir greitai sukurti šventinį stilių.

Džiaugiamės, kad klientės vis drąsiau renkasi ryškias spalvas, fotosesijoje vyrauja įvairių atspalvių žalia, ciklameninė, raudona spalvos.

Taip pat dalis modelių pagaminta iš sidabrinės spalvos odos, kuri šiek tiek žėri blizga, o šis efektas iškart sukuria šventinę nuotaiką ir papildo jūsų stilių. Beja sidabrinės rankinės puikiai tinka ne tik šventiniu laikotarpiu, bet ir kiekvienai dienai – juk norisi atrodyti stilingai ir išskirtinai kiekvieną dieną!

Naujuose modeliuose matomi ir tamsesnių spalvų odos raštai – tai įvairių rusvų spalvų deriniai, juodos spalvos rankinės bei pilki atspalviai.  Šių spalvų ir faktūrų sąveika visada atrodo elegantiškai ir yra lengvai derinama su kitomis spalvomis.

Naujus rankinių modelius kūrėme kartu su dukra Inga. Džiaugiuosi, kad jai įdomu savo idėjas realizuoti kuriant rankines. Kuriant kartu su dukra turime daugiau idėjų, vizijų  ir jas greičiau galime paversti realybe naujuose „Sirena” modeliuose.